Embedded World 2018 – Norymberga zaprasza

Messegeschehen

Organizatorzy jednej z najważniejszych europejskich imprez w branży elektroniki – targów i konferencji Embedded World – nie spoczęli na laurach po zeszłorocznym sukcesie (ponad 1000 wystawców i ponad 30 tys. zwiedzających). Tegoroczne targi zapowiadają się równie imponująco pod względem liczby wystawców i zwiedzających, a w konferencjach będą uczestniczyć znani eksperci.

Embedded World to miejsce spotkania i wymiany doświadczeń projektantów i producentów, których produkty muszą spełniać coraz bardziej wyśrubowane kryteria dotyczące miniaturyzacji, mocy obliczeniowej czy efektywnej komunikacji, także między urządzeniami mobilnymi. Niezawodność systemów elektronicznych, sztuczna inteligencja, Internet Rzeczy oraz zagadnienia bezpieczeństwa danych to najważniejsze obecnie problemy, z jakimi zmaga się sektor systemów wbudowanych oraz przemysł. Najnowsze, najciekawsze osiągnięcia i innowacje w dziedzinie systemów wbudowanych pokażą wystawcy, wśród których nie zabraknie najważniejszych światowych firm.

Przewiduje się też, że konferencje – Embedded World i Electronic Displays – zgromadzą ok. 1700 uczestników.

W tym roku tematem konferencji Embedded World jest „Embedded Goes Autonomous” – coraz więcej systemów wbudowanych działa samodzielnie bez interwencji człowieka. Autonomiczne samochody już wyjechały na drogi, ale rozwój myśli technicznej ma charakter wszechstronny i nie ogranicza się tylko do tego zakresu.

Z kolei konferencja Electronic Displays poświęcona będzie tematom takim jak OLED, technologie dotykowe.

Tegoroczne targi i konferencje Embedded World odbędą się w dniach 27 lutego – 1 marca 2018. Wyczerpujące informacje o targach znajdują się na stronie imprezy.

O autorze