LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Konferencja „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki” już wkrótce!

18 i 19 kwietnia br. we Włocławku odbędzie się zorganizowana przez firmę RENEX konferencja, poświęcona innowacjom i nowym obszarom rozwoju dla producentów elektroniki w Polsce.

Konferencja, organizowana przez RENEX w ramach patronażowego programu REC („Renex Electronics Conferences”) obejmie 2 dni spotkań i prezentacji, poświęconych dwóm tematom kluczowym:

Dzień 1 – Perspektywom rynku kosmicznego UE dla producentów systemów elektronicznych,

Dzień 2– Nowym technologiom automatyzacji produkcji, w szczególności innowacyjnym rozwiązaniom w obszarze robotyki.

Wydarzenie, które odbędzie się na terenie Browaru Bojańczyków we Włocławku, będzie aktywną platformą spotkań najważniejszych przedstawicieli europejskich organizacji branżowych oraz przedstawicieli wiodących firm elektronicznych działających na rynku polskim.

Patronat nad Konferencją objęły m.in. Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji. Partnerami Konferencji są m.in. Europejska Agencja Kosmiczna, Centrum Badań Kosmicznych, Polska Agencja Kosmiczna, , Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów przemysłu Elektronicznego (IPC) i Yamaha, wiodący światowy producent robotów i urządzeń automatycznych. Wydarzenie otrzymało także patronat Prezydenta Miasta Włocławek, miasta – gospodarza Konferencji.

Na stronie internetowej organizatora można zapoznać się ze szczegółowym programem tego wydarzenia, a także zgłosić udział za pośrednictwem formularza rejestracji na stronie http://www.renex.com.pl/rec

Do udziału w Konferencji organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych – zarówno z branży producentów elektroniki, jak i szerokiego kręgu polskich przedsiębiorstw prowadzących aktywne działania w obszarze innowacji i nowych technologii.

Równolegle z Konferencją odbędzie się 3. edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu, której strategicznym organizatorem jest RENEX.

Więcej informacji na: www.rsc.zone.

 

Autor: RENEX