[KONFERENCJA] Przyszłość Branży Producentów Elektroniki – ostatnie wolne miejsca

18 i 19 kwietnia we Włocławku odbędzie się Konferencja „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki” – największe wydarzenie branżowe o tej tematyce organizowane w naszym kraju. Na Konferencji wystąpią m.in. eksperci Europejskiej Agencji Kosmicznej, Centrum Badań Kosmicznych w Polsce, Międzynarodowego Stowarzyszenia Branży Elektronicznej – IPC oraz Yamaha.

Wydarzenie we Włocławku będzie pierwszą z cyklu ogólnopolskich konferencji specjalistycznych organizowanych przez firmę RENEX. W Konferencji wezmą udział przedstawiciele najważniejszych międzynarodowych i europejskich organizacji branżowych jak również wiodących firm elektronicznych działających na rynku polskim.

Konferencja poświęcona będzie dwóm głównym tematom:

Dzień 1 – Perspektywy rynku kosmicznego UE dla producentów systemów elektronicznych,

Dzień 2– Nowe technologie automatyzacji produkcji, w szczególności innowacyjne rozwiązania w obszarze robotyki.

W dniu pierwszym – Perspektywy Rynku Kosmicznego UE – wystąpią m.in. Piotr Orleański z Centrum Badań Kosmicznych, Thomas Rohr z Europejskiej Agencji Kosmicznej, Patrycja Frąk z Polskiej Agencji Kosmicznej, Krzysztof Czyż z FP Instruments oraz Borys Lange z firmy WIRAN.

Drugiego dnia Konferencji (Technologie automatyzacji produkcji), swoje prezentacje przedstawią Stefan Kamiński, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, Jumpei Ninomiya (Yamaha Robotics),Piotr Sadowski z SGX i Andreas Ojalill ze Stowarzyszenia IPC.

Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest firma RENEX, zatrudniająca ponad 120 wysokiej klasy specjalistów w Polsce i oddziałach w 4 krajach Europy Środkowej (Niemcy, Chorwacja, Serbia i Rumunia).
RENEX jest także wiodącym dostawcą produktów i komponentów elektronicznych dla sektora przemysłu w Polsce.

Organizator zaprasza do zapoznania się ze szczegółowym programem tego wydarzenia i zgłaszania udziału za pośrednictwem formularza rejestracji.

Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zarówno z branży producentów elektroniki, jak i szerokiego kręgu polskich przedsiębiorstw prowadzących aktywne działania w obszarze innowacji i nowych technologii.

Równolegle z Konferencją odbędzie się 3. edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu, której strategicznym organizatorem jest RENEX. Więcej informacji na: www.rsc.zone.

O autorze