Farnell element14 dodaje nowe, zaawansowane rozwiązania do swojej oferty aparatury kontrolno-pomiarowej

Farnell element14, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wzbogacił swoją ofertę innowacyjnych narzędzi i aparatury kontrolno-pomiarowej o nowe rozwiązania, opracowane przez wiodących dostawców, takich jak Flir, Fluke, Pico Technology i Weller.

Najnowsze rozszerzenie oferty potwierdza zaangażowanie firmy Farnell element14, jako dostawcy najszerszego wyboru aparatury kontrolno-pomiarowej wśród najwyższej klasy dystrybutorów. Zostało to docenione przez klientów z branży elektronicznej.

Nowe produkty, ostatnio dodane do oferty Farnell element14 obejmują m.in. następujące urządzenia:

  • 2-kanałowa stacja lutownicza Weller WT2M: Niezmiernie uniwersalne narzędzie o mocy 150 W. Dwukanałowa stacja lutownicza WT2M to najnowszy model z zaawansowanej serii WT firmy Weller. Ma najlepsze w swojej klasie parametry, jest kompatybilna wstecz z istniejącymi narzędziami lutowniczymi i może współpracować z kompletną gamą akcesoriów.
  • Przystawka oscyloskopowa Pico Technology PicoScope® serii 5000D: Jest w stanie pracować z różnymi rodzajami sygnałów. Należy do rodziny oscyloskopów FlexRes i cechuje się rozdzielczością od 8 do 16 bitów oraz pasmem do 200 MHz i próbkowaniem z szybkością 1 GSa/s. Obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak testowanie w oparciu o zdefiniowaną maskę, dekodowanie sygnałów cyfrowych z interfejsów szeregowych, pomiary zautomatyzowane, obliczenia matematyczne na sygnałach z różnych kanałów i podział pamięci na osobno analizowane segmenty. Ponadto jej oprogramowanie jest bezpłatnie, regularnie aktualizowane.
  • Kamery na podczerwień Fluke RSE300 i RSE600: Te stacjonarne kamery na podczerwień są dostępne w wersjach z rozdzielczością 320×240 pikseli i 640×480 pikseli. Cechują się bardzo wysoką jakością obrazu, wystarczającą na potrzeby badań naukowych i inżynierii. Kompatybilność z oprogramowaniem MATLAB® i LabVIEW® pozwala użytkownikom wykorzystać wyniki pomiarów w podczerwieni w postaci obrazów i nagrań wideo w systemach analitycznych. Natomiast automatyczne ogniskowanie redukuje ryzyko powstania błędów i wyciągania niepoprawnych wniosków.
  • Flir Systems One Pro LT: Zidentyfikuj ukryte problemy szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki zwiększonej rozdzielczości i obsłudze nowoczesnych technologii obrazowania w tej profesjonalnej kamerze termowizyjnej dla smartfonów. Do cech tego urządzenia należą m.in. unikalna technologia przetwarzania obrazów, która poprawia dokładność oraz złącze, które można dostosować do własnych potrzeb. Dużą wartość ma też zaawansowana aplikacja, pozwalająca na pomiary wielu punktów jednocześnie, sterowanie poziomami i zakresami oraz umożliwiająca złożone raportowanie.

Premier Farnell działa jako Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w krajach Azji i Pacyfiku.

O autorze