[WARSZAWA] Warsztaty „Pierwsze kroki z FPGA”

 

TECHDAYS.pl zaprasza na warsztaty pt.: Pierwsze kroki z FPGA, przybliżające podstawy projektowania w FPGA od strony praktycznej. Platformą sprzętową jest zestaw maXimator  z nowoczesnym układem Intel FPGA z rodziny MAX10, który powstał w laboratorium projektowym KAMAMI.pl we współpracy z firmą Altera.


Najbliższy termin szkolenia:
WARSZAWA – 30 listopada 2018 r.

 

Szkolenie jest zorientowane na początkujących użytkowników FPGA – szczególnie tych, którzy chcą poznać podstawy budowy i działania tych układów, a także zamierzają wykonać kilka prostych projektów w FPGA z użyciem różnych metod opisu, w tym języka HDL (Verilog). Zajęcia prowadzi doświadczony wykładowca, doskonale znający praktyczne aspekty używania FPGA.

Organizatorzy gwarantują małe grupy – maksymalnie 15 osób, dzięki czemu każdy uczestnik szkolenia będzie miał szansę rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać niezbędne wsparcie w czasie szkolenia. Środowiskiem projektowym jest bezpłatny pakiet Intel Quartus Prime Lite, bezpłatny symulator ModelSim-IntelFPGA Starter oraz zestaw maXimator (w skład którego wchodzą: płytka z FPGA, programator JTAG i shield z peryferiami).

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma książkę autorstwa Zbigniew Hajduka pt. „Wprowadzenie do języka Verilog”.

 

UPOMINEK!
Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy bony podarunkowe:

 

Po zakończeniu zajęć każdy z uczestników otrzymuje przygotowany elektronicznie imienny CERTYFIKAT poświadczający udział w szkoleniu.

Czas trwania szkolenia 5 h
(pełna rozpiętość godzinowa: 8.30 – 15.00)
Miejsce szkolenia WARSZAWA. Pl. Inwalidów
Zapewniamy catering konferencyjny

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie TECHDAYS.pl.


Zobacz również szkolenie:

IP Core w projektach FPGA – tworzenie i praktyczne aplikacje

O autorze