Trwa IoT Design Week organizowany przez Microchip
W dniach 11 – 15 marca 2019 roku, firma Microchip organizuje wydarzenie IoT Design Week. W ciągu całego tygodnia firma Microchip za pomocą mediów społecznościowych będzie udostępniać uczestnikom filmy dotyczące IoT, porady projektowe i tutoriale. Ponadto, zaplanowano transmisję live z ekspertami ds. bezpieczeństwa na temat sposobów ochrony projektów IoT.
Wszyscy zarejestrowani wezmą udział w losowaniu narzędzi programistycznych IoT a także będą codziennie otrzymywać kody rabatowe! Losowanie nagród odbywa się codziennie o godzinie 17.00 podczas transmisji na portalu Youtube.
Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na wydarzenie na stronie http://page.microchip.com/IoTDesignWeek_LP-IoTDesignWeek.html


Scanway osiągnął w 2025 roku blisko dwukrotny wzrost przychodów ogółem
SpaceForest ogłasza otwarty nabór ładunków i eksperymentów do misji rakiety PERUN w 2026 roku – starty w Portugali, Polsce i Danii
AMB Technic został nowym dystrybutorem pieców rozpływowych Vitronics Soltec w Polsce 


![https://www.youtube.com/watch?v=kmvM5hVSzCM Piata już edycja konferencji Hardware Design Masterclasses dla elektroników zaskoczyła frekwencją, tym bardziej, że spotkanie było dwudniowe. Film jest krótką relacją z wydarzenia, bazującą na wypowiedziach prelegentów. [materiał redakcyjny] Zapraszamy do obejrzenia!](https://mikrokontroler.pl/wp-content/uploads/2026/01/Rafal-tytulowe.png)

