Segger prezentuje nowy programator J-Link WiFi

Segger wprowadził do oferty nowy programator z rodziny J-Link – J-Link WiFi. Urządzenie wyposażono w interfejsy Wi-Fi oraz USB. Jest kompatybilne sprzętowo z pozostałymi programatorami J-Link.

Usunięcie konieczności fizycznego łączenia hosta i programatora otwiera wiele nowych możliwości. Teraz programator J-Link może być używany m.in. w robotach, pojazdach, dronach oraz innych urządzeniach, które powinny być monitorowane i debugowane w trakcie ruchu lub też z pewnej odległości. J-Link WiFi pracuje z Ozone, J-Flasherem, debugowaniem w trybie monitora, a także z nieograniczoną liczbą pułapek. Umożliwia wysoką prędkość ładowania kodu oraz debugowania, co nie jest możliwe w przypadku opcji takich jak Bluetooth.

Podobnie jak J-Link PRO, urządzenie dysponuje wbudowanym serwerem sieciowym i pozwala na dostęp z dowolnego komputera w sieci lokalnej. Umożliwia też dostęp z sieci globalnej z wykorzystaniem serwera J-Link Remote.


Więcej informacji na stronie: https://www.segger.com/products/debug-probes/j-link/models/j-link-wifi/

Programator jest dostępny w sklepie Kamami.pl: https://kamami.pl/programatory-segger/577000-segger-j-link-wifi-81428-programator-debugger-jtagswd-z-interfejsem-usb-oraz-wifi.html

O autorze