Fluke wprowadza na rynek kamerę termowizyjną TiS20+

Firma Fluke wprowadza do sprzedaży w Polsce kamerę termowizyjną Fluke TiS20+. Jest ona przeznaczona m.in. dla elektryków obsługujących obiekty komercyjne, techników obsługujących instalacje grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne czy chłodnicze; oraz techników utrzymania ruchu. Kamera TiS20+ może pracować bez przerwy przez ponad 5 godzin. Jest to najdłuższy jak do tej pory czas wśród wszystkich kamer termowizyjnych marki Fluke.

Kamera TiS20+ pomaga zespołom technicznym szybko wykrywać problemy, niezależnie od tego, czy poszukiwane są np. przyczyny nierównomiernego obciążenia rozdzielnicy czy przeprowadzana jest inspekcja systemu wentylacyjnego.

Zastosowana w kamerze TiS20+ technologia IR-Fusion łączy obrazy w paśmie światła widzialnego z obrazami w paśmie podczerwieni. Dzięki temu można szybciej przeprowadzać inspekcje oraz tworzyć dokładniejsze raporty. Za pomocą kamery można zarejestrować obrazy w podczerwieni, w pełnym świetle widzialnym oraz mieszać obrazy w różnych proporcjach.

Kamera TiS20+ może pracować bez przerwy przez ponad 5 godzin, co jest rekordową jak do tej pory wartością wśród wszystkich kamer termowizyjnych marki Fluke. Tryb uśpienia umożliwia oszczędzanie akumulatora w czasie pomiędzy punktami kontrolnymi.

Kamera Fluke TiS20+ pozwala też zaoszczędzić czas poświęcany normalnie na porządkowanie obrazów termicznych na komputerze. Funkcja oznaczania zasobów pozwala na automatyczne sortowanie obrazów. Dzięki temu więcej czasu można poświęcić na analizę zasobów i tworzenie raportów, zamiast na „ręczne” sortowanie plików.

Więcej informacji na temat kamer TiS20+ znaleźć można na stronie: https://www.fluke.com/pl-pl/produkt/kamera-termowizyjna/tis20plus

O autorze