Grupa RENEX nawiązała współpracę z SEC

Grupa RENEX poinformowała właśnie o nawiązaniu współpracy z południowokoreańską firmą SEC CO. Ltd.

Firma SEC jest producentem światowej klasy urządzeń produkcyjnych, w szczególności systemów inspekcji rentgenowskich szerokiego zastosowania, systemów pakujących, akceleratorów liniowych urządzeń do gratowania i komponentów optycznych.

W ramach nawiązanej współpracy Grupa RENEX będzie dystrybuować urządzenia marki SEC w Polsce, Serbii, Chorwacji, Rumunii, Czechach, Słowenii, Bułgarii i na Węgrzech. Oprócz oferty z zakresu inspekcji rentgenowskiej, zakres współpracy dotyczyć będzie systemów pakujących oraz akceleratorów liniowych.

Nowa marka RENEX X-Ray

Firma ogłosiła również, że oferta zostanie uzupełniona o szeroki zakres usług. W skład oferty wchodzi instalacja, serwis, szkolenia, czy też doradztwo technologiczne. W tym celu w ramach powstaje nowy podmiot i marka – RENEX X-Ray.

Jak podkreśla Pan Predrag Topić – współwłaściciel Grupy RENEX – „Dzięki nawiązanej współpracy będziemy mogli dostarczać światowej klasy urządzenia do inspekcji rentgenowskiej, w niskich przystępnych cenach, co nie było wcześniej dostępne na rynku polskim. Pozwoli to naszym partnerom na prowadzenie bieżącej kontroli jakości swoich produktów. Umożliwi również opracowanie procesów produkcyjnych w oparciu o precyzyjne dane, jakie nie były wcześniej osiągalne dla większości przedsiębiorców. Należy przy tym podkreślić, że urządzenia te, mimo swojej dużej popularności wśród światowych producentów elektroniki, mają dużo szersze zastosowanie. Na tych inwestycjach zyskają branże: medyczna, farmaceutyczna, laboratoryjna, maszyn precyzyjnych i wiele innych. Wierzymy, że dostępność urządzeń na rynku polskim w przystępnych cenach spowoduje gwałtowny rozwój wielu przedsiębiorstw umożliwiając im bieżące prowadzenie analiz i wprowadzanie zmian technologicznych. Przyczyni się to również do wzrostu konkurencyjności polskich podmiotów na rynku europejskim.”

Urządzenia pozwalają na nieinwazyjną, nieniszczącą kontrolę jakości, a także dwu- i trójwymiarową analizę obrazu. Z produktami można zapoznać się w Centrum Technologicznym i Demo Room RENEX. Firma oferuje również zainteresowanym zapoznanie się z możliwościami urządzeń na próbkach ich własnych produktów.

Więcej informacji na stronie: https://xray.renex.pl/

O autorze