Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020

RENEX Group nawiązała współpracę partnerską z PTAK Warsaw Expo. W ramach współpracy piąta edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu – RSC 2020 zostanie zorganizowana wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy urządzeń elektronicznych. Mistrzostwa wpisały się również na stałe w kalendarz wydarzeń branży.

Organizatorem wydarzenia jest RENEX Group – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej. W tym roku RENEX połączył siły z PTAK Warsaw Expo – jedną z najprężniej działających polskich spółek organizujących wydarzenia targowe. Jak zapowiadają organizatorzy, nawiązanie współpracy oznacza jeszcze więcej i atrakcji w ramach tych najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Polsce.

Podczas wydarzenia zawodnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach:

  1. Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – gdzie uczestnikami będą uczniowie i studenci szkół technicznych;
  2. Mistrz Polski w Lutowaniu – gdzie rywalizować będą przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.

Na zwycięzców Mistrzostw czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń, narzędzi i wyposażenia dla elektroników, a także nagrody pieniężne.

Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski, zapewni zdobywcy tytułu Mistrza Polski możliwość przygotowania się do zawodów, a także pokrycie kosztów transportu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata.

W tej formule Mistrz Polski z 2017 roku – Pan Grzegorz Szymańczuk zdobył tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa pokażą nam wkrótce, która firma może poszczycić się Mistrzem Polski, a być może nawet przyszłym Mistrza Europy lub Świata.

O rejestracji, a także kolejnych planowanych atrakcjach organizatorzy będą informować na stronie wydarzenia www.rsc.zone oraz na mediach społecznościowych wydarzenia.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępna tutaj: www.rsc.zone

Portal Mikrokontroler.pl jest patronem medialnym wydarzenia!

O autorze