LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Rejestracja zawodników na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020

Grupa RENEX poinformowała, że 15 września 2020 rozpoczyna się rejestracja zawodników do piątej edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu – RSC 2020. Wydarzenie zostanie zorganizowane wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020.

Jak zapowiadają organizatorzy, zapisy będą w dwóch kategoriach:

  1. Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – zapisy skierowane do uczniów i studentów szkół;
  2. Mistrz Polski w Lutowaniu – zapisy kierowane do przedstawicieli firm przemysłu elektronicznego.

Oprócz nagród pieniężnych, Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski, zapewni przygotowania do Mistrzostwach Europy i Świata w Lutowaniu. Firma pokryje także koszty wyjazdu i pobytu na zawodach.

W tej formule Mistrz Polski z 2017 roku – Pan Grzegorz Szymańczuk zdobył tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2020 pokażą nam wkrótce, która z firm może szczycić się Mistrzem Polski w Lutowaniu oraz być może przyszłym Mistrzem Europy i Świata.

Więcej informacji, a także rejestracja dostępna na: www.rsc.zone

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – RENEX Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym. Uzyskało ono ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych. Wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej.

Organizatorem wydarzenia od samego początku jego istnienia, jest RENEX Group. Jest to jedna z największych, a także najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej. W tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo – jedną z najprężniej działających polskich spółek wyspecjalizowanych w organizacji wydarzeń targowych.

Jak zapowiadają organizatorzy, nawiązanie tej współpracy oznacza jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu – zarówno dla zawodników jak i dla widzów.

Portal Mikrokontroler.pl jest patronem medialnym wydarzenia!

Autor: RENEX