[ZAKOŃCZONY] Wygraj debugger MPLAB PICkit 4 firmy Microchip

Wygraj debugger MPLAB PICkit 4 (PG164140) w konkursie portalu Mikrokontroler.pl oraz firmy Microchip. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma voucher -20%, a także darmową dostawę przy zakupie MPLAB PICkit 4.

Debugger MPLAB PICkit 4 umożliwia szybkie i łatwe debugowanie i programowanie mikroprocesorów oraz mikrokontrolerów z serii PIC, dsPIC, AVR, SAM i CEC. Korzysta z potężnego interfejsu graficznego środowiska MPLAB X IDE.

MPLAB PICkit 4 programuje szybciej niż jego poprzednik dzięki 32-bitowemu mikrokontrolerowi SAME70 o taktowaniu 300 MHz. Oprócz szerszego zakresu napięcia nominalnego, PICkit 4 obsługuje zaawansowane interfejsy, takie jak 4-przewodowy JTAG i SWD i umożliwia strumieniowanie danych. Jest jednocześnie kompatybilny z płytkami demonstracyjnymi oraz systemami korzystającymi z 2-przewodowego interfejsu JTAG i ICSP.

Kluczowe cechy PICkit 4 to: dopasowanie prędkości taktowania, możliwość dostarczania do układu programowanego do 50 mA prądu, pobór prądu z urządzenia docelowego na poziomie poniżej 100 µA, a także zasilania z programowanego systemu.

MPLAB PICkit 4 komunikuje się z komputerem za pomocą interfejsu USB 2.0 High-Speed. Może być podłączony do urządzenia docelowego za pomocą 8-pinowego złącza Single In-Line (SIL). Złącze wykorzystuje dwa piny we/wy urządzenia i linię resetowania do implementacji debugowania i programowania szeregowego (ang. In-Circuit Serial Programming, ICSP).

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz na stronie firmy Microchip.

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia są przyjmowane do 16 października 2020 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 20 listopada 2020.
  5. Nagroda zostanie wysłana do laureata przez firmę Microchip po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród oraz przepisów podatkowych.

O autorze