LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[ZWYCIĘZCA] Wygrał zestaw rozwojowy Microchip Explorer 16/32

Nagrodą w sierpniowym konkursie firmy Microchip była płytka ewaluacyjna Microchip Explorer 16/32 (DM240001-3). Wygrał ją:

Przemysław Skowron

Zestaw deweloperski Explorer 16/32 to elastyczna, wygodna i gotowa do uruchomienia platforma rozwojowa, idealna na potrzeby prezentowania i testowania 16-bitowych mikrokontrolerów PIC24, dsPIC® DSC i 32-bitowych mikrokontrolerów PIC32. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do tworzenia, a także debugowania na płytce rozwiązań dla systemów wbudowanych.

Zestaw zawiera zintegrowany programator/debugger, a także kilka nowych funkcji, które spełniają najnowsze wymagania projektowe systemów wbudowanych. Zapewniają również łatwe do przystosowania i uruchomienia narzędzia. Jednocześnie są wstecznie kompatybilne z klasyczną płytką Explorer 16.

Oprócz wsparcia funkcji zapewnianych przez płytkę, możliwa jest także rozbudowa sprzętu dzięki zastosowaniu kart PICtail Plus oraz dodatkowych kart mikroBUS. W połączeniu ze zintegrowanym wbudowanym debuggerem PICkit ™ (PKOB) lub emulacją w czasie rzeczywistym za pomocą MPLAB REAL ICE ™ i narzędziami do debugowania umożliwiają szybszy rozwój i prototypowanie rozwiązań.

Zestaw obejmuje:

  • Płytkę rozwojową Explorer 16/32,
  • Karta PIM (Plug-In-Module) z 16-bitowym mikrokontrolerem PIC24FJ1024GB610 wyposażonym w dużą pamięć oraz szeroki zestaw peryferii (MA240023),
  • Dwa przewody USB (z wtyczki USB-A na USB typu C oraz USB micro-B).

Więcej informacji o zestawie można znaleźć na stronie: https://www.microchip.com/developmenttools/ProductDetails/DM240001-3

Gratulujemy zwycięzcy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych na portalu Mikrokontroler.pl