[WEBINARIUM] Wprowadzenie do bezpiecznego zarządzania cyklem życia produktów dzięki produktom Seggera

Kamami.pl, autoryzowany dystrybutor firmy Segger, zaprasza na webinarium dotyczące bezpiecznego zarządzania cyklem życia produktów. Odbędzie się ono w trzech sesjach – 18 listopada o godzinie 13.30 i 20.00 oraz 19 listopada o 2.30 czasu polskiego.

Bezpieczne zarządzanie cyklem życia produktu jest tym aspektem procesu projektowania urządzeń IoT, który jest często marginalizowany. Dużo więcej uwagi poświęca się zazwyczaj rozwojowi produktu, łączeniu go z siecią, a także budowie bazy użytkowników. Ale czy wiesz w jaki sposób prawidłowo zarządzać produktem od fazy projektowania aż do wycofania z eksploatacji? Podczas webinarium eksperci zaprezentują zarządzanie cyklem życia produktów IoT, a demonstracja poszczególnych koncepcji odbędzie się przy użyciu narzędzi z oferty Segger.

Program webinarium:

  • Wprowadzenie do bezpiecznego zarządzania cyklem życia produktu (sPLM),
  • Zapewnienie bezpieczeństwa podczas procesu rozwoju,
  • Bezpieczne programowanie układów podczas produkcji,
  • Aktualizacje OTA oraz In-Field,
  • Technologie niezbędne podczas procesu, takie jak programatory, biblioteki kryptograficzne, bezpieczny bootloader itd.

Więcej informacji dotyczącego zarządzania cyklem życia produktu można znaleźć na stronie firmy Segger.

Webinarium odbędzie się 18 listopada o godzinie 13.30 oraz 20.00, a także 19 listopada o 2.30 czasu polskiego. Udział jest bezpłatny, natomiast czas trwania prezentacji wynosi 60 minut. Rejestracji można dokonać pod tym linkiem.

O autorze