Wysokiej jakości obudowy RS PRO do instalacji elektrycznych

RS Components rozszerzył swoją ofertę obudów RS PRO zaprojektowanych do zastosowań przemysłowych. Rozszerzony zakres obudów RS PRO zawiera nowe elementy wykonane z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, formowane techniką prasowania na gorąco. Wszystkie obudowy są w kolorze jasnoszarym (RAL 7035) i dostarczane z ocynkowaną stalową płytą tylną i mocowaniami do ściany. Jednostki są idealne do zastosowań transportowych.

Wszystkie lekkie obudowy łatwo się instaluje. Są wyposażone w system zawiasów zabezpieczających przed włamaniem oraz szeroki otwór drzwiowy z możliwością zmiany kierunku otwierania. Obudowy te oferują również ponad 10 lat żywotności w standardowych warunkach środowiskowych i bez konieczności konserwacji.

Jednostki bezhalogenowe zostały zbudowane tak, aby wytrzymać test rozżarzonego drutu w temperaturze 960ºC i są podwójnie izolowane, aby zapobiec ryzyku kontaktu elektrycznego. Posiadają certyfikat zgodności z normą IEC62208 dla pustych obudów do użytku z rozdzielnicami niskonapięciowymi i zespołami sterującymi. Nadają się również do użytku wewnątrz i na zewnątrz oraz zapewniają ochronę IP66 jako część normy EN60529.

Portfolio marki RS PRO firmy RS obejmuje ponad 66 000 sprawdzonych produktów o sprawdzonej jakości dla wszystkich zastosowań i branż.

O autorze