[ONLINE] Rohde & Schwarz zaprasza na wirtualną konferencję Demystifying EMC 2021

Rohde & Schwarz organizuje wirtualną konferencję „Demystifying EMC 2021”. Podczas wydarzenia odbędą się prezentacje, demonstracje aplikacji oraz praktyczne warsztaty organizowane przez ekspertów z zakresu pomiarów kompatybilności elektromagnetycznej. Konferencja odbędzie się w dniach 9-11 lutego 2021.

Demystifying EMC 2021

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę przekazywaną przez ekspertów podczas sesji na żywo lub na życzenie. Konferencja odbędzie się razem z wirtualną wystawą produktów Rohde & Schwarz oraz partnerów firmy na gruncie EMC. Pozwoli to na uzyskanie perspektywy branżowej na temat trendów i nowinek, a także na kontakt z ekspertami z wieloletnią praktyką.

Konferencja Demystifying EMC 2021 obejmuje m.in. sesje wprowadzające w tematykę EMC prowadzone przez wiodącego instruktora EMC, Keitha Lee, a także wiele innych prezentacji skupiających się na różnych aspektach badania kompatybilności elektromagnetycznej.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie firmy Rohde & Schwarz https://www.rohde-schwarz.com/dk/solutions/test-and-measurement/events/demc_254232.html

O autorze