Pobierz e-book z tłumaczeniami artykułów RAQ

Portal Mikrokontroler.pl we współpracy z Analog Devices oraz Arrow Electronics ma zaszczyt zaprezentować e-book, w którym znalazły się tłumaczenia najlepszych artykułów z serii RAQ. Wydanie polecamy zarówno początkującym, jak i doświadczonym elektronikom, którzy również znajdą w nim coś dla siebie.

Broszurka RAQ 1

Firma Analog Devices publikuje artykuły już od 2005 roku. Nazwę można przetłumaczyć jako Rzadko zadawane pytania, co w pełni odzwierciedla treść publikacji – opisuje ona rozwiązywanie rzadko występujących, ale stuprocentowo rzeczywistych problemów użytkowników. Autorami artykułów są doświadczeni inżynierowie Analog Devices, którzy w lekki i przystępny sposób tłumaczą nawet najbardziej zawiłe zagadnienia.

Tłumaczenia artykułów ukazują się na stronie Mikrokontroler.pl od września 2016 roku. Naszym pierwszym tłumaczeniem był tekst „Jak wybrać precyzyjny wzmacniacz operacyjny? Zaufaj Złotowłosej”. Od tej pory opublikowaliśmy już 39 odcinków serii i nie zamierzamy na tym poprzestać. Zachęcamy także do śledzenia strony https://mikrokontroler.pl/tag/raq/ gdzie zebraliśmy wszystkie artykuły i gdzie cały czas ukazują się nowe teksty z serii.

Publikacja jest dostępna na stronie https://mikrokontroler.pl/raq-download/pobierz-e-book-z-tlumaczeniami-artykulow-raq/

O autorze