Druga część broszurki z tłumaczeniami najlepszych artykułów z serii RAQ

Portal Mikrokontroler.pl we współpracy z Analog Devices i Arrow Electronics prezentuje Państwu drugą część e-booka, w którym umieściliśmy wybór najlepszych artykułów z serii RAQ w tłumaczeniu na język polski. Wydanie serdecznie polecamy zarówno początkującym, jak i doświadczonym elektronikom. Ze względu na zróżnicowaną tematykę oraz stopień trudności problemów, publikacja może zainteresować każdego.

Już od 2005 roku firma Analog Devices publikuje artykuły z serii RAQ. Nazwę można przetłumaczyć jako “Rzadko zadawane pytania”, co w pełni odzwierciedla treść publikacji – opisuje ona rozwiązywanie rzadko występujących, ale stuprocentowo rzeczywistych problemów użytkowników. Autorami artykułów są doświadczeni inżynierowie Analog Devices, którzy w lekki i przystępny sposób tłumaczą nawet najbardziej zawiłe zagadnienia.

Tłumaczenia artykułów z serii RAQ ukazują się na stronie Mikrokontroler.pl od września 2016 roku. Naszym pierwszym tłumaczeniem był tekst „Jak wybrać precyzyjny wzmacniacz operacyjny? Zaufaj Złotowłosej”. Od tej pory opublikowaliśmy wiele odcinków serii i nie zamierzamy na tym poprzestać. Zachęcamy także śledzenia strony https://mikrokontroler.pl/tag/raq/ gdzie zebraliśmy wszystkie artykuły i gdzie cały czas ukazują się nowe teksty z serii.

Publikacja jest dostępna na stronie https://mikrokontroler.pl/raq-download/pobierz-druga-czesc-e-booka-z-tlumaczeniami-artykulow-raq/

O autorze