[WARSZAWA] Evertiq Expo w Warszawie już 28 października

28 października 2021 roku, na PGE Narodowym odbędzie się konferencja skupiająca firmy branży elektronicznej w Polsce – Evertiq Expo Warszawa. Wydarzenie łączy pouczające wykłady oraz warsztaty z prezentacją oferty czołowych firm elektronicznych w Polsce z zakresu projektowania elektroniki, technik produkcji, dostaw komponentów czy produkcji płytek PCB. Targi odbywają się w formie table-top: każdy wystawca otrzymuje stolik, przy którym można spotkać przedstawicieli firmy. Organizatorem wydarzenia jest portal branżowy Evertiq (www.evertiq.pl).

Warszawa to bez wątpienia biznesowe centrum Polski. To tutaj znajdują się siedziby dziesiątek firm, realizujących ambitne projekty elektroniczne. Obecność czołowych polskich firm, zagranicznych korporacji, giełdy, funduszy venture capital, a także jednostek administracji państwowej, sprawia iż to właśnie w Warszawie przepływ pieniądza jest największy.

Warszawa to także ważny ośrodek akademicki i naukowy. Politechnika Warszawska, Wojskowa Akademia Techniczna oraz cały szereg instytutów naukowych pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie elektroniki, w oparciu o granty, fundusze europejskie czy środki płynące z administracji państwowej. W Warszawie umiejscowione są też kluczowe instytucje – NCBiR czy ARP – odpowiedzialne za rozdział środków wspierających naukę i inwestycje w innowacyjne firmy.

Więcej informacji, rozkład wykładów oraz plan stoisk można znaleźć na stronie https://evertiq.pl/expo/waw2021_about

O autorze