RENEX Group na Warsaw Industry Week

Grupa RENEX zapowiada swój udział na Targach Warsaw Industry Week i zaprasza odwiedzających na swoje stoisko. Motywem przewodnim zapowiadanego stoiska będzie kompleksowość oferty RENEX. Grupa dostarcza zarówno rozwiązania dla branży produkcji i naprawy elektroniki, jak i te przeznaczone dla szerokiego kręgu odbiorców przemysłowych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10 listopada w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

W pierwszej kolejności Grupa zaprezentuje produkty własnej marki REECO – w tym roboty specjalistyczne oraz meble przemysłowe. Flagowym urządzeniem marki jest Robot Lutowniczy REECO. To urządzenie przeznaczone do realizacji jednego z etapów produkcji urządzeń elektronicznych – lutowania elementów przewlekanych na płytach PCB.

Odwiedzający Targi będą mieli również możliwość zapoznania się z ofertą Mebli Antystatycznych REECO. Tą linię specjalistycznych mebli przemysłowych opracowano z myślą o branży produkcji i naprawy elektroniki, choć obecnie, ze względu na swoją jakość, zdobywa ona coraz większą popularność wśród odbiorców z innych branż. Stalową konstrukcję pokryto powłokami o właściwościach antystatycznych, co sprawia, że można je stosować w tzw. strefach EPA, w jakich produkuje i naprawia się zaawansowaną elektronikę. Na stoisku Grupy RENEX dostępny będzie między innymi jeden z flagowych elementów tej serii – Stół Antystatyczny REECO Premium M z elektrycznie regulowaną wysokością blatu.

Ponad ofertę własnych produktów Grupa RENEX zaprezentuje również urządzenia specjalistyczne swoich partnerów – w szczególności roboty przemysłowe YAMAHA. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z m.in. z nowoczesną linią transportową LCM oraz robotami typu SCARA. System LCM to liniowy przenośnik o modułowej konstrukcji. Składa się z silnika liniowego oraz wózka (określanego również jako karetka, suwak bądź ang. slider) służącego do przenoszenia elementów roboczych. Na targach zostaną zaprezentowane również roboty YAMAHA SCARA. Urządzenia tego typu pozwalają na bardzo szybki, powtarzalny i precyzyjny ruch. Stanowią uniwersalną, ruchomą podstawę, na której użytkownik sam osadza narzędzia dobrane do swoich potrzeb.

Zainteresowanych zapraszamy na stoisko RENEX o numerze B2.110 oraz do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX – dth@renex.pl

O autorze