LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Grupa RENEX na Productronice

Grupa RENEX zapowiada swój udział w Targach Productronica w Monachium w dniach 16-19 listopada i zaprasza odwiedzających na swoje stoisko – numer 249 hala A4. Na nadchodzących Targach Productronica w Monachium Grupa RENEX zaprezentuje swoją markę REECO. Na stoisku odwiedzający będą mogli zapoznać się z czterema głównymi grupami produktów specjalistycznych REECO: robotami, meblami, odzieżą oraz urządzeniami.

W pierwszej kolejności zostaną zaprezentowane możliwości Robotów REECO. To gotowe do użycia urządzenia, które można implementować w działających liniach produkcyjnych bez konieczności przeprowadzania procesu projektowania rozwiązań i integracji. Zależnie od modelu urządzenia mogą wykonywać takie czynności jak skręcanie, dozowanie, lakierowanie, lutowanie czy też etykietowanie.

Na tegoroczne targi planowana jest prezentacja z użyciem trzech modeli: Robota Lutowniczego REECO, Robota Dozującego REECO oraz Robota Lakierującego REECO, dla którego będzie to europejska premiera. Sekcja ta zobrazuje możliwości działania tych urządzeń w różnych aplikacjach na przykładzie ich produkcji płytek elektronicznych. Jej kluczowym elementem będzie prezentacja możliwości Robota Lutowniczego w zakresie automatyzacji procesu lutowania przewlekanego płytek PCB. Ponadto zostanie zaprezentowane działanie i szeroki zakres aplikacji Robota Dozującego w oparciu o pompę wolumetryczną. Urządzenie to pozwala na aplikowanie substancji o dużej lepkości, takich jak kleje czy silikony. Prezentacji dopełni Robot Lakierujący, którego jedną z funkcji jest nakładanie powłok typu conformal coating, coraz szerzej stosowanych do zabezpieczania pakietów elektronicznych przed warunkami zewnętrznymi.

Prezentacja obejmie również elementy z zakresu transporterów liniowych – nazywanych również conveyorami. Urządzenia tego typu pozwalają na rozbudowywanie linii produkcyjnych w oparciu o Roboty REECO, a także jednostki innych producentów.

Meble antystatyczne REECO na targach Productronica

Odwiedzający Targi będą mieli również możliwość zapoznania się z ofertą Mebli Antystatycznych REECO. Tą linia specjalistycznych mebli przemysłowych opracowano z myślą o branży produkcji i naprawy elektroniki. Tym niemniej obecnie, ze względu na swoją jakość, zdobywa coraz większą popularność wśród odbiorców z innych branż. Produkty tej linii oparto o stalową konstrukcję pokrytą powłokami o właściwościach antystatycznych. To sprawia, że można je stosować w tzw. strefach EPA, w jakich produkuje i naprawia się zaawansowaną elektronikę. Na Targach zostanie zaprezentowana modułowość i kompatybilność Mebli REECO. Te cechy pozwalają na tworzenie ergonomicznych przestrzeni pracy, które redukują ryzyko schorzeń zawodowych i zwiększają wydajność procesu. Ponadto dzięki tym cechom oraz utrzymywanej jakości i dostępności oferty użytkownicy mają możliwość rozbudowywania i modyfikowania przestrzeni pracy. Na stoisku Grupy RENEX dostępny będzie między innymi jeden z flagowych elementów tej serii – Stół Antystatyczny Premium Electric z wysokością blatu regulowaną elektrycznie.

Zainteresowanych zapraszamy na stoisko RENEX – REECO – hala A4 stoisko 249, a także do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX – dth@renex.pl

Bezpłatne zaproszenia dostępne są pod adresem email: dth@renex.pl

Więcej na www.renex.pl

Autor: RENEX