Trzecia częśc broszury z artykułami RAQ w języku polskim

Portal Mikrokontroler.pl we współpracy z Analog Devices oraz Arrow Electronics mają zaszczyt zaprezentować Państwu trzecią część broszury grupującej najlepsze artykuły z serii RAQ w tłumaczeniu na język polski. Nazwę serii można przetłumaczyć jako „rzadko zadawane pytania”, a same teksty skupiają się na prezentacji rozwiązań interesujących problemów inżynierskich. Dzięki szerokiej tematyce tekstów, różnym stopniom trudności problemów, a także dużej dawce wiedzy w każdym tekście, publikację polecamy zarówno początkującym, jak i doświadczonym elektronikom.

Już od 2005 roku firma Analog Devices publikuje artykuły z tej serii. Autorami artykułów są doświadczeni inżynierowie Analog Devices, którzy w lekki i przystępny sposób tłumaczą nawet najbardziej zawiłe zagadnienia.

Tłumaczenia artykułów z serii RAQ ukazują się na stronie Mikrokontroler.pl od września 2016 roku. Naszym pierwszym tłumaczeniem był tekst „Jak wybrać precyzyjny wzmacniacz operacyjny? Zaufaj Złotowłosej”. Od tej pory opublikowaliśmy wiele odcinków serii i nie zamierzamy na tym poprzestać. Zachęcamy także śledzenia strony https://mikrokontroler.pl/tag/raq/ gdzie zebraliśmy wszystkie dotychczas opublikowane artykuły i gdzie cały czas ukazują się nowe teksty.

Publikacja jest dostępna na stronie https://mikrokontroler.pl/raq-download/pobierz-trzecia-czesc-e-booka-z-artykulami-raq-w-jezyku-polskim/

O autorze