LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Pobierz trzecią część e-booka z artykułami RAQ w języku polskim

Już od 2005 roku firma Analog Devices publikuje artykuły z serii RAQ. Nazwę można przetłumaczyć jako “Rzadko zadawane pytania”, co w pełni odzwierciedla treść publikacji. Opisuję one rozwiązywanie rzadko występujących, ale stuprocentowo rzeczywistych problemów użytkowników. Autorami artykułów są doświadczeni inżynierowie Analog Devices, którzy w lekki i przystępny sposób tłumaczą nawet najbardziej zawiłe zagadnienia. Ze względu na zróżnicowaną tematykę oraz stopień trudności problemów, publikacja może zainteresować każdego.

Tłumaczenia artykułów z serii RAQ ukazują się na stronie Mikrokontroler.pl od września 2016 roku. Naszym pierwszym tłumaczeniem był tekst „Jak wybrać precyzyjny wzmacniacz operacyjny? Zaufaj Złotowłosej”. Od tej pory opublikowaliśmy wiele odcinków serii i nie zamierzamy na tym poprzestać. Zachęcamy także śledzenia strony https://mikrokontroler.pl/tag/raq/ gdzie zebraliśmy wszystkie artykuły i gdzie cały czas ukazują się nowe teksty z serii.

Chcemy zaprezentować Państwu trzecią część broszurki, w której znajdziecie Państwo najlepsze artykuły z serii w tłumaczeniu na język polski. Niektórzy z Państwa mogli zauważyć, że poprzednie części były wydane wcześniej w wersji papierowej i rozprowadzane na targach, seminariach i innych wydarzeniach. Trzecia część jest zupełnie premierowa i obejmuje materiał, który nigdy nie został wydany w tej postaci. Broszura dostępna jest w formacie PDF oraz w dopasowanych do urządzeń mobilnych EPUB i MOBI.

Ze swojej strony zachęcamy także do sprawdzenia pierwszej części i drugiej części broszury.

Uwaga! Aktualnie mogą wystąpić przejściowe problemy przy pobieraniu plików za pomocą urządzeń firmy Apple. W miarę możliwości prosimy skorzystać z innego urządzenia. Przepraszamy za niedogodności.

Pobierz trzecią część e-booka z najlepszymi tekstami z serii RAQ po polsku