Grupa RENEX na targach Amper

Grupa RENEX wzięła udział w targach Amper. Wydarzenie odbyło się w dniach 17-20 maja w Brnie. Targi Amper są wydarzeniem dedykowanym branży elektrotechnicznej i elektronicznej. W tegorocznej, 28 już edycji wzięło udział 570 wystawców z 27 krajów.

Grupa RENEX we współpracy ze swoimi partnerami z Czech i Słowacji – firmami P2J i ELPRO – zaprezentowała na wydarzeniu opracowaną i produkowaną przez siebie w Polsce serię antystatycznych, modułowych mebli REECO.

Odwiedzający stoisko mieli możliwość zapoznania się z czterema przykładowymi konfiguracjami stołów przemysłowych opartych na tym systemie, a co za tym idzie z założeniami i zaletami całej serii mebli REECO, które poprzez swoją modułowość pozwalają na tworzenie ergonomicznych, indywidualnie dopasowanych, wydajnych stanowisk i przestrzeni pracy.

W prezentacji nie zabrakło flagowego modelu serii – Stołu Antystatycznego REECO Premium Electric o regulowanej elektrycznie wysokości blatu. Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi na częste zmiany pozycji pracy pomiędzy siedzącą a stojącą, co redukuje ryzyko schorzeń zawodowych. Funkcja ta pozwala również na łatwe przystosowanie stanowiska do wymogów konkretnej osoby czy zadania.

Na targach został również zaprezentowana nowość – konfigurator mebli przemysłowych REECO. To multimedialne, inteligentne narzędzie pozwala na wirtualne i intuicyjne tworzenie za pośrednictwem strony www.reeco.info indywidualnych stanowisk pracy – precyzyjnie dopasowanych do potrzeb użytkownika.

O autorze