Współpraca Segger i Geehy Semiconductor skutkuje pełną obsługą mikrokontrolerów APM32

Segger poinformował, że w ramach współpracy z producentem mikrokontrolerów Geehy Semiconductor wprowadzono obsługę mikrokontrolerów Geehy Polaris APM32 w programatorach J-Link oraz Flasher. Firmę Geehy oraz jej klientów objęto także programem J-Link Prime.

Segger Geehy Semiconductor

„To duży zaszczy współpracować firmą Segger” – powiedział Evan Wang, wiceprezes wykonawczy Geehy. „Teraz wszystkie mikrokontrolery APM32 są zgodne z programatorami Segger J-Link. To okazja, aby jeszcze lepiej spełniać wymagania klientów w kraju i za granicą, a także pomóc inżynierom w szybkim i efektywnym projektowaniu systemów wbudowanych”.

„Cieszymy się na możliwość współpracy z Geehy, zwłaszcza dzięki ich wysokiej klasy mikrokontrolerom przemysłowym i motoryzacyjnym” – mówi Ivo Geilenbruegge, dyrektor zarządzający firmy Segger. „Dzięki programowi J-Link Prime jesteśmy pewni, że programatory J-Link i Flasher dostarczą najwyższej możliwej wydajności we współpracy z układami APM32. W nadchodzących latach mamy także zamiar rozwijać naszą współpracę z Geehy Semiconductor”.

Więcej informacji o programie J-Link Prime: https://www.segger.com/silicon-vendor/

Segger

O autorze