Narzędzia wbudowane Segger z obsługą mikrokontrolerów STM32C0

Segger ogłosił, że najnowsza seria mikrokontrolerów STM32C0 jest już w pełni obsługiwana przez narzędzia rozwojowe firmy. Wśród produktów zgodnych z nowymi mikrokontrolerami są systemy operacyjne embOS i embOS-Ultra, a także środowisko programistyczne Embedded Studio.

System Segger embOS to system operacyjny przeznaczony specjalnie do aplikacji embedded. System cechuje się wysoką wydajnością, a także niezawodnością. Drugi system, embOS-Ultra, to innowacyjny system RTOS, który dzięki nowemu systemowi mierzenia czasu jest w stanie jeszcze bardziej przyspieszyć pracę urządzenia. Natomiast środowisko IDE Embedded Studio to pełnowartościowe narzędzie do projektowania i debugowania kodu wbudowanego.

STM32C0 to najbardziej budżetowa seria 32-bitowych mikrokontrolerów ST Microelectronics. Główną koncepcja stojącą za serią jest dostarczenie projektantom potencjału 32-bitowców w niskiej cenie i nawiązanie rywalizacji w prostszych projektach z układami 8- i 16-bitowymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie STM32C0.

Więcej informacji na stronie https://www.segger.com/evaluate-our-software/

O autorze