Fideltronik zamyka zakład w Gdańsku

Tomasz Jasiński, Kierownik Produkcji Fideltronik Poland Sp. z o.o., poinformował, że z końcem marca, po 15 latach istnienia spółka zamyka swój zakład w Gdańsku. Sam Tomasz Jasiński wziął na siebie rolę likwidatora pomorskiego oddziału firmy.

Moi drodzy, jest to dla nas wszystkich trudny moment – czas zmian i nowych wyzwań, ale chcę Wam powiedzieć, że z dumą wypuszczam Was, mój zespół, w świat. Jestem przekonany, że świetnie poradzicie sobie w nowych rolach, w nowych miejscach pracy! To był dla mnie prawdziwy zaszczyt być Waszym „kapitanem” w drodze, podczas której mieliśmy dużo okazji, aby się wzajemnie sprawdzić i przetestować naszą pracę zespołową. Jestem przekonany, że możecie patrzeć w przyszłość z całkowitą pewnością siebie, wiedząc, że poradzicie sobie doskonale z nadchodzącymi wyzwaniami. – napisał Tomasz Jasiński na swoim profilu na LinkedIn, żegnając się z współpracownikami.

Fideltronik jest największym dostawcą usług EMS ze 100% polskim kapitałem. Główną siedziba spółki znajduje się w Suchej Beskidzkiej. Firma ma 30 lat doświadczenia i zatrudnia 2 500 osób w pięciu lokalizacjach.

Źródło: LinkedIn – Tomasz Jasiński

O autorze