Nadchodzi kolejna edycja Embedded World w Norymberdze

W dniach 9-11 kwietnia w Norymberdze odbędzie się kolejna edycja najważniejszych dla branży elektronicznej targów Embedded World. Jak zwykle, będzie to doskonałe miejsce na poznanie nowości, rozmów o stanie rynku, uczestnictwo w warsztatach, nawiązanie kontaktów biznesowych i szeroko pojęty networking.

Główną częścią wydarzenia są targi w formule table-top. Pojawiają się tam przedstawiciele wszystkich najważniejszych firm z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Będzie można spotkać i porozmawiać z ekspertami, inżynierami, handlowcami, menadżerami i innymi przedstawicielami firm branżowych. Tradycyjnie przy targach odbędzie się szereg imprez dodatkowych. Podczas embedded world Conference odbędzie się szereg wykładów, warsztatów i paneli dyskusyjnych z ekspertami w różnych dziedzinach elektroniki. Łącznie odbędą się 243 prezentacje, a także dwa duże przemówienia od przedstawicieli AMD oraz Analog Devices.

Drugą imprezą, która odbędzie się podczas targów jest Electronic Displays Conference, podczas której odbędą się prezentacje i wykłady dotyczące najnowszych trendów w zakresie technologii wyświetlaczy i interfejsów graficznych. Odbędą się także coroczne nagrody Embedded Awards. W tym roku w 8 kategoriach zgłosiło się aż 109 rozwiązań. To największa liczba zgłoszeń w historii nagród.

Warto wspomnieć, że sama impreza znacząco rozwinęła się w ostatnich latach. Organizatorzy w tym roku rozszerzyli swoją działalność na dodatkowe edycje organizowane w Austin w Teksasie oraz Szanghaju w Chinach. Ponadto od kilku lat istnieje również wirtualna wersja wydarzenia w formie aplikacji Talque, gdzie można zapoznać się z oferta firmy, porozmawiać z przedstawicielem, a także umówić się na spotkanie „w realu”.

Źródło: Materiały prasowe

O autorze