Router przemysłowy InHand VG814 w ofercie JM elektronik

Ciągłe dążenie do efektywności, bezpieczeństwa i zgodności z normami to kluczowe wyzwania, stojące przed współczesnymi branżami. Te założenia potrafi spełnić router InHand VG814, który oferuje możliwości i funkcje przydatne w szczególności dla transportu kolejowego.

InHand VG814 to wydajny przemysłowy router szerokopasmowy obsługujący wiele pasm LTE. Oferuje szeroki zakres temperaturowy od -40℃ do +85℃, solidne rozwiązania konstrukcyjne skręcane a śruby M12, a także zgodność ze standardami przemysłowymi EN50155, ITxTP i E-mark. To sprawia, że VG814 spełnia rygorystyczne wymagania przemysłowe.

Router zapewnia także wysokie bezpieczeństwo (Firewall, VPN, certyfikaty cyfrowe, funkcje Anti-DOS i zapobiegania włamaniom) oraz łatwe, wbudowane funkcje zarządzania flotą (wsparcie dla Python 3.0 + Docker).

InHand VG814 posiada jeszcze jedną cechę, a mianowicie dokładny i czuły globalny system nawigacji satelitarnej (GNSS), który stale śledzi pojazd w czasie rzeczywistym, oferując precyzyjne informacje o lokalizacji, nawet przy chwilowym zaniku sygnału GPS (np. w tunelu, na podziemnym peronie czy parkingu).

Urządzanie będziesz mógł obejrzeć na stoisku JM (nr B1.21a) na targach Warsaw Industry Automatica, które odbędą się 14-16 maja w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Więcej informacji o rozwiązaniu InHand VG814 znajdziesz na stronie dystrybutora JM elektronik

O autorze