LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Których dystrybutorów wyróżniła w tym roku firma TDK Polska?

W dniach 18-19 czerwca 2024 roku, na Zamku w Gniewie, odbyło się 25 już spotkanie TDK Poland Distribution Meeting. Było oczywiście doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w zakresie rynku oraz produktów i – jak można się było spodziewać – pozytywnie wpłynęło na budowanie relacji biznesowych.

TDK Poland Distribution Meeting 2024 na Zamku w Gniewie

TDK Poland Distribution Meeting 2024 na Zamku w Gniewie

Naszym celem jest osiągnięcie synergii, która przyniesie korzyści zarówno TDK, jak i naszym dystrybutorom. Wspólna strategia marketingu i sprzedaży jest kluczowa. Tym bardziej, że przed nami trudny i pełen wyzwań rok – powiedział Jan Zachel, prezes TDK Polska, który w swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie partnerstwa i wspólnego celu.

Jak co roku na wydarzeniu pojawili się przedstawiciele TDK Europe: prezes TDK Europe Josef Vissing, prezes Pionu Dystrybutorów Globalnych Dietmar Jaeger,  wiceprezes ds. sprzedaży dystrybucyjnej w Europie Peter Miller. Podczas konferencji zaprezentowali oni innowacyjne rozwiązania z firmowego portfolio TDK, jednego z największych globalnych producentów pasywnych komponentów elektronicznych. Doskonałą okazją do wartościowej wymiany informacji o rynku i regionie były indywidualne spotkania inżynierów TDK z dystrybutorami.

Jarosław Kępiński, manager ds. dystrybucji TDK Polska, podkreślił ogromne znaczenie wsparcia ze strony producenta: – Podczas corocznych konferencji dostarczamy narzędzia i materiały marketingowe, które pomagają dystrybutorom w sprzedaży naszych produktów. To też okazja do zacieśnienia więzi biznesowych oraz przyznania wyróżnień i nagród.

TDK Poland Distribution Meeting 2024 na Zamku w Gniewie

TDK Poland Distribution Meeting 2024 na Zamku w Gniewie

Europejskie wyróżnienia – Senten Manten – dla najlepszych dystrybutorów lokalnych trafiły do Elhurtu (złota nagroda) oraz Elgerty (brązowa nagroda). W kategorii dystrybutorów tzw. High Service złota nagroda została przyznana firmie TME. Ponadto TDK Polska przygotowała dwie nagrody lokalne – dla dystrybutora z największym wzrostem sprzedaży oraz dystrybutora z największym zaangażowaniem w kreowaniu nowych projektów. Pierwszą nagrodę znów otrzymał Elhurt, druga zaś trafiła do Arrow Electronics Polska.

TDK planuje utrzymać tradycję spotkań, zapewniając tym samym platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń na kolejne lata.

Źródło informacji i zdjęć: TDK