LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Nowe rozwiązania EMI Anritsu i Y.I.C.

Anritsu współpracuje z Y.I.C Technologies w zakresie wprowadzania innowacyjnych rozwiązań EMC dla przemysłu lotniczego i obronny oraz elektroniki medycznej.

Anritsu nawiązała współpracę z Y.I.C. Technologie umożliwiającą opracowanie przełomowych narzędzi wspierających firmy wykonujące pomiary wstępnej zgodności EMC. Nowe analizatory widma Field Master firmy Anritsu z bardzo dużą w swojej klasie szybkością przemiatania i interfejsami łączności uzupełniają oprogramowanie Y.I.C EMScanners i EMViewer, zapewniając w pełni zintegrowane rozwiązanie.

Stosowanie technik radiowych i szybkich układów cyfrowych w nowoczesnym sprzęcie elektronicznym stawia przed konstruktorami duże wyzwaniami związane z kompatybilnością elektromagnetyczną. Efektywne procesy projektowania wymagają wczesnego wglądu w parametry EMC. Skanery Y.I.C i oprogramowanie EMViewer w połączeniu z analizatorami widma Anritsu zapewniają unikatową, trójwymiarową mapę wszystkich emitowanych sygnałów. Ułożenie poszczególnych obwodów i materiałów ekranujących można zoptymalizować przed przesłaniem produktu do certyfikowanego centrum testowego, maksymalizując szanse na pozytywne zaliczenie już za pierwszym razem. Testowanie EMC staje się więc coraz ważniejszą częścią rozwoju produktów, szczególnie na rynkach przemysłu lotniczego i obronnego oraz elektroniki medycznej.