[BIELSKO-BIAŁA] Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB 2016

ener16

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2016 to największe w Polsce targi branży energetycznej. W tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 13-15 września, weźmie udział ponad 740 wystawców z 22 krajów Europy i Azji. Znajdą się tutaj stoiska znanych międzynarodowych korporacji oraz większości liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

ENERGETAB zyskał uznanie jako targi skoncentrowane na praktycznym, technologicznym aspekcie energetyki. Prezes Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej wskazał targi ENERGETAB 2016 jako wystawę publiczną, dającą pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego albo prawa z rejestracji, w przypadku wystawienia na niej wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego.

W trakcie imprezy zostanie rozstrzygnięty konkurs targowy, którego celem jest promowanie najbardziej wyróżniających się spośród zgłoszonych przez wystawców produktów (mogą to być urządzenia, technologie lub oprogramowanie). Przewidziano także Multimedialny Konkurs Produktowy z nagrodami dla zwiedzających. Jego uczestnicy będą przy pomocy smartfonów lub tabletów odpowiadać na pytania przygotowane przez wystawcę, jednocześnie zapoznając się z jego ofertą produktową. Zwycięzcą konkursu jest uczestnik, który wykaże się największą wiedzą.

Integralną częścią Targów będą konferencje, warsztaty i prezentacje, zorganizowane przez firmy-wystawców oraz stowarzyszenia z branży energetycznej.

O autorze