Trzecia Edycja Mistrzostw Polski w lutowaniu już za miesiąc!

To już trzecia Edycja Mistrzostw Polski w lutowaniu, których organizatorem jest firma RENEX. Tym razem Mistrzostwa odbędą się we Włocławku, w Centrum  „Browar B” w dniach 18-19.04.2018. Wzorem lat ubiegłych, przewidziano rywalizację zawodników reprezentujących firmy z branży elektroniki oraz szkoły i uczelnie wyższe. W ciągu dwóch dni Mistrzostw, przewidziano udział w sumie 120 uczestników. Mistrzostwa są jednocześnie pokazem umiejętności samych uczestników i z pewnością zapewnią odpowiednią dawkę emocji, podgrzewając atmosferę wydarzeń towarzyszących.

O tym, jakie emocje towarzyszyły uczestnikom drugiej edycji, można przekonać się oglądając film:

Warto wspomnieć, że finaliści edycji z lat 2016 i 2017 reprezentowali nasz kraj na Mistrzostwach Świata w lutowaniu, które odbyły się podczas ubiegłorocznych targów Productronica. Z jakim efektem?

Grzegorz Szymańczuk z firmy G-tronixrework z Pruszcza Gdańskiego uzyskał największą ilość punktów. Tym samym zdobył 1. miejsce na podium, stając się Mistrzem Europy w lutowaniu. To kolejny dowód na to, że Polska kadra inżynierów to fachowcy i eksperci w branży elektroniki. Grzegorz Szymańczuk ponownie będzie reprezentował firmę G-tronixrework podczas 3. edycji Mistrzostw, startując w grupie IV. Z kolei Grzegorz Maliszewski z firmy Mediarecovery, będzie próbował bronić tytuł startując w grupie II. Czy obaj mają szanse na obronę swojego tytułu? Warto zauważyć, że w tym roku wyłoniony zostanie tylko jeden Mistrz Polski z ramienia firm.

RENEX zaprasza wszystkich fachowców i hobbystów do udziału w tegorocznej edycji Mistrzostw Polski w lutowaniu oraz do kibicowania swoim kolegom i współpracownikom. Jak zawsze, pełną relację z poszczególnych dni Mistrzostw Renex będzie prowadzić na swoim Facebooku – https://www.facebook.com/RSC.zone/

Partnerami strategicznymi wydarzenia są firmy: Yamaha, PACE, Piergiacomi, DayLight, Panasonic, Reeco, Tagarno i niemiecki Kester.

O autorze