Mistrzostwa Polski w lutowaniu 2018 – relacja filmowa

III Edycja Mistrzostw Polski w lutowaniu, która odbyła się w dniach 18-19.04.2018, wyłoniła nowych mistrzów. Michał Czerwiec z firmy Bornico będzie reprezentował nasz kraj podczas Mistrzostw Europy w lutowaniu które odbędą się w 2019 w trakcie targów Productronica. Kto jeszcze pojedzie do Monachium? To okaże się podczas IV edycji Renex Soldering Championship.

Michał Czerwiec z firmy Bornico pojedzie walczyć o tytuł mistrza Europy podczas Mistrzostw odbywających się w trakcie targów Productronica 2019. Pełne koszty przejazdu, zakwaterowania oraz odpowiedniego szkolenia przed samym startem w Mistrzostwach Europy zapewnia sponsor i organizator Mistrzostw Polski, firma RENEX.Warto przypomnieć, że Michał Czerwiec w mistrzostwach w lutowaniu startował nie pierwszy raz. W I Edycji, która odbyła się w 2016 roku, Michał zajął trzecie miejsce. W II Edycji, zorganizowanej w 2017 roku, zdobył II Miejsce, ustępując wówczas Grzegorzowi Szymańczukowi, obecnemu mistrzowi Europy. W tegorocznej edycji zwycięzca uzyskał w sumie 901 punktów, zostawiając daleko w tyle swoich rywali.

Już niedługo poinformujemy o kolejnej, już IV edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Będzie to niewątpliwie emocjonująca rywalizacja, bowiem wówczas wyłonimy kolejnego mistrza Polski, który w towarzystwie Michała, będzie drugim reprezentantem Polski.

Wydarzeniem towarzyszącym była konferencja „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki”, która zgromadziła ponad 200 uczestników z Polski, Unii Europejskiej i Japonii. Przez dwa dni eksperci z najważniejszych branżowych polskich i światowych organizacji dyskutowali o perspektywach rynku kosmicznego Unii Europejskiej dla polskich przedsiębiorstw oraz o szansach i wyzwaniach związanych z najnowszymi technologiami i zastosowaniami robotyki przemysłowej.

Więcej o konferencji na: http://www.renex.com.pl/rec

 

O autorze