Zespół Mikrokontroler.pl oraz Analog Devices prezentuje czwartą część broszury z artykułami RAQ

Zespół portalu Mikrokontroler.pl ma zaszczyt zaprezentować już czwartą broszurkę z serii RAQ. Zawiera ona tłumaczenia artykułów z serii „Rarely Asked Questions” przygotowywanych i publikowanych przez ekspertów z firmy Analog Devices. Tłumaczenia zostały opracowane przez redakcję i były uprzednio publikowane na łamach portalu.

Już od 2005 roku firma Analog Devices publikuje artykuły z tej serii. Autorami są doświadczeni inżynierowie Analog Devices, którzy w lekki i przystępny sposób tłumaczą nawet najbardziej zawiłe zagadnienia. Ze względu na szeroki zakres zagadnień i przystępny język, teksty zaciekawią zarówno profesjonalistów, jak i mniej zaawansowanych amatorów i hobbystów. Na portalu Mikrokontroler.pl artykuły ukazują się od 2016 roku i niedawno przekroczyliśmy „kamień milowy” – 50 tekstów. Rzecz jasna nie zamierzamy na tym poprzestać – śledźcie więc nasz portal, gdyż w najbliższym czasie ukażą się kolejne artykuły z serii RAQ.

Zachęcamy także do sprawdzenia pierwszej części broszury, drugiej części broszury, a także trzeciej części broszury. W nich znajdą państwo tłumaczenia artykułów, które ukazywały się z poprzednich latach. Ponadto publikacja ukazała się również w wersji drukowanej. Będzie ona dostępna na największych krajowych targach elektronicznych. Podejdź do stanowiska Analog Devices i zapytaj o broszurkę RAQ.

Pobierz czwartą część e-booka z najlepszymi artykułami z serii RAQ w tłumaczeniu na język polski

O autorze