LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Druga edycja konferencji Hardware Design Masterclasses już w kwietniu

Druga edycja konferencji dla elektroników konstruktorów – Hardware Design Masterclasses – odbędzie się 15 kwietnia 2024 roku we Wrocławiu. Konferencja stwarza warunki do wymiany wiedzy, zawarcia relacji biznesowych oraz rozwoju możliwości współpracy w zakresie nowoczesnych technologii w obrębie elektroniki.

Pierwsza edycja cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem – uczestniczyło w niej ponad 80 osób, głównie inżynierów elektroników. Druga edycja ma być jeszcze większa i planowane jest uczestnictwo 120 osób. 

Relacja z pierwszej edycji dostępna jest pod adresem: https://mikrokontroler.pl/2023/11/29/konferencja-hardware-design-masterclasses-odbyla-sie-we-wroclawiu-na-wiosne-planowana-kolejna-edycja/, a szczegóły wydarzenia pod adresem: https://doktortronik.pl/hdm2023/

W drugiej – wiosennej edycji wytypowano na podstawie przeprowadzonej ankiety następujące dwa tematy wiodące:

  1. projektowanie elektroniki analogowej oraz PCB,
  2. zagadnienia kompatybilności elektromagnetycznej.

Dodatkowe tematy, w które celuje tematyka HDM2024 to: projektowanie elektroniki cyfrowej oraz przetwarzanie sygnałów, zarówno w technice cyfrowej jak i analogowej. Planowane jest zrealizowanie 8 prelekcji z wymienionych wcześniej tematów.

Obecnie trwa nabór prelegentów na Konferencje – osób, które chcą pokazać z praktycznego punktu widzenia wyzwania oraz zagadnienia projektowania systemów elektronicznych. Chętnych prosimy o zgłoszenia drogą mailową kontakt@doktortronik.pl

Uczestnicy mogą się zgłaszać poprzez formularz rejestracyjny na stronie https://doktortronik.pl/hdm_rejestracja/

Szczegółowy plan konferencji oraz pozostałe informacje będą stopniowo ujawniane na stronie: https://doktortronik.pl/hdm2024-wiosna/, a także na naszym portalu!

Organizatorem wydarzenia jest dr inż. Rafał Stępień (www.doktortronik.pl), konstruktor oraz trener z zakresu projektowania elektroniki.

Mikrokontroler.pl jest patronem medialnym konferencji Hardware Design Masterclasses