Segger i Artery zapewniają pełną obsługę układów AT32 w ekosystemie Seggera

Firmy Segger i Artery ogłosiły, że od teraz programatory J-Link i J-Trace są kompatybilne z mikrokontrolerami z rodziny AT32. Również debuggery z serii Flasher zyskały kompatybilność z tymi układami. Pozwoli to znacznie przyspieszyć i zwiększyć wydajność projektowania.

Projektanci korzystający z mikrokontrolerów AT32 mogą teraz korzystać z całego ekosystemu programistycznego Seggera. W skład ekosystemu wchodzą środowisko IDE Emebedded Studio z wbudowanym kompilatorem Segger Compiler, debugger graficzny Ozone, narzędzie do wizualizacji SystemView, a także bogaty zestaw bibliotek programowych. Wśród tych ostatnich warto wyróżnić system RTOS embOS-Ultra, a także bibliotekę graficzną emWin.

Artery to chińska firma, która produkuje mikrokontrolery z rdzeniami ARM Cortex-M4. Oprócz standardowych układów ogólnego przeznaczenia z różnych segmentów rynku, w ofercie znajdziemy także mikrokontrolery Bluetooth BLE oraz układy motoryzacyjne. Wśród tych ostatnich mamy serię AT32A403A, która jest zgodna z normą AEC-Q100 i może być stosowana np. w sterowaniu nadwoziem, systemach ADAS, audio i wideo, BMS i innych.

Źródło: Materiały prasowe

O autorze