Już niedługo konferencja HDM2024 we Wrocławiu – dodatkowe informacje i agenda spotkania
20 listopada br. odbędzie się trzecia edycja Konferencji Hardware Design Masterclasses. Wydarzenie skierowane jest do inżynierów zawodowo związanych z przemysłem elektronicznym. Jego głównym celem jest wymiana doświadczeń i wiedzy pomiędzy profesjonalistami, takimi jak konstruktorzy elektronicy, liderzy zespołów, menadżerowie projektów, inżynierowie aplikacyjni, inżynierowie R&D i osoby zarządzające laboratoriami pomiarowymi.

Dr inż. Rafał Stępień
Podczas prelekcji prezentowane będą zagadnienia związane z doborem komponentów w przetwornicach DC/DC, produkcją elektroniki, wsparciem projektowym CAD i EMC, automatyzacją testów oraz akceleracją cząstek elementarnych, integralnością sygnałów oraz elektroniką w przemyśle kosmicznym.
Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach firm Tespol i Tektronix, na najnowocześniejszym sprzęcie pomiarowym.
Podczas konferencji odbędzie się również panel ekspercki, dotyczący tematyki kryzysu chipowego oraz łańcucha dostaw. Inżynierowie będą mogli posłuchać ekspertów z branży elektronicznej, a nawet zabrać głos w dyskusji. Posłuchać prognoz ekspertów w zakresie alokacji półprzewodników i zaleceń zapewniających utrzymanie płynności produkcji.
Organizatorem Konferencji jest Rafał Stępień, prowadzący firmę doradztwa technicznego oraz szkoleniową dla inżynierów elektroników.
Agenda:

Plan Konferencji dostępny jest na stronie organizatora

Co się wydarzy podczas 3. edycji konferencji Hardware Design Masterclasses – jesień 2024?
Druga edycja konferencji Hardware Design Masterclasses już w kwietniu
Konferencja Hardware Design Masterclasses odbyła się we Wrocławiu. Na wiosnę planowana kolejna edycja 



