[Future Electronics] Praca dla inżyniera aplikacyjnego (FAE)

Jeden z największych w Polsce dystrybutorów podzespołów elektronicznych – firma Future Electronics – szuka do pracy inżyniera aplikacyjnego z dobrą znajomością elektroniki. Biuro polskiego oddziału firmy Future Electronics znajduje się w Warszawie.

Opis stanowiska:

  • wsparcie techniczne dla działów projektowych klientów na każdym etapie realizowanego projektu,
  • przeprowadzanie szkoleń technicznych dla klientów,
  • udział w szkoleniach produktowych przeprowadzanych przez dostawców,
  • przeprowadzane szkoleń dla działu handlowego.

Zakres odpowiedzialności:

  • nawiązywanie i utrzymywanie regularnych kontaktów z działami rozwoju klientów firmy,
  • aktywna promocja produktów oferowanych przez firmę w działach projektowych klientów,
  • regularne podnoszenie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie nowoczesnych technologii elektronicznych poprzez udział w szkoleniach przeprowadzanych przez dostawców firmy.

Wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie o kierunku elektronicznym lub podobnym,
  • znajomość zasad działania i konstrukcji współczesnych układów elektronicznych ze szczególnym uwzględnieniem techniki analogowo-cyfrowej, łączności bezprzewodowej (WiFi, Bluetooth, GSM, itp.) oraz mikroprocesorowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych,
  • prawo jazdy,
  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • kreatywność,
  • znajomość oprogramowania do tworzenia schematów, PCB, jak również środowisk programistycznych oraz pracy biurowej (MS Office),
  • doświadczenie w dziedzinie konstrukcji urządzeń elektronicznych mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenie – umowę ze stałym wynagrodzeniem, atrakcyjny kwotowo system wynagradzania za sukcesy,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia produktowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatna opiekę medyczna,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać e-mailem.

O autorze