Embedded World 2017 – już teraz rekordowy

Messegeschehen

Z roku na rok większe i bardziej zróżnicowane – tak można opisać rozwój norymberskiej imprezy łączącej wystawę z konferencjami.

Już zeszłoroczna edycja przyciągnęła najwięcej wystawców w historii tej imprezy oraz najliczniejszą publiczność. W tym roku targi zajmą nie mniej niż sześć hal (czyli minimum o jedną halę więcej niż rok temu). Organizatorzy spodziewają się też po raz pierwszy tysiąca wystawców. Powierzchnia wystawowa, jaką zarezerwowano do tej pory, jest większa niż ta w roku 2016.

Niemal w całości zarezerwowana jest już powierzchnia wystawiennicza w specjalistycznych strefach – „electronic display area” oraz „M2M area”.

Równolegle odbędą się dwie konferencje o najwyższym znaczeniu: embedded world conference oraz electronic displays conference. Pierwsza z nich obejmie całość zagadnień związanych z oprogramowaniem, sprzętem oraz narzędziami rozwojowymi dla systemów embedded, a jej tematem przewodnim w roku 2017 będzie bezpieczeństwo łączności w świecie systemów embedded. Druga konferencja – electronic displays conference – ma ogromne znaczenie w Europie jako platforma wymiany doświadczeń z zakresu technologii wyświetlaczy. Szczegółowe programy obu konferencji oraz możliwość rejestracji dostępne są odpowiednio na stronach www.embedded-world.eu i www.electronic-displays.de.

W bogactwie i różnorodności tematyki embedded world organizatorzy  tej imprezy upatrują klucz do jej sukcesu. Na pewno też ma na to wpływ bogaty program targów: dwie konferencje, trzy strefy specjalistyczne, Dzień Studencki (trzeci dzień targów), wielkoformatowy panel dyskusyjny „Safe for the future” oraz wiele interesujących prezentacji.

Przydatne informacje dla zwiedzających przygotowano na stronie www.embedded-world.de. Można tam znaleźć nie tylko program targów i konferencji, wykaz wystawców oraz plan stoisk, ale również porady dotyczące zakwaterowania i wyżywienia oraz zwiedzania miasta.

O autorze