Targi Embedded World 2014

W dniach 25-27 lutego w Norymberdze odbędą się poświęcone systemom wbudowanym targi Embedded World 2014 (EW2014). Oprócz możliwości odwiedzenia stoisk około 850 wystawców, na których zapoznać się można z nowościami w ofercie wiodących producentów i dostawców rozwiązań, wydarzenie to daje okazję wzięcia udziału w kilkuset warsztatach i prelekcjach w ramach towarzyszących targom dwóch konferencji: „embedded world Conference 2014” na temat innowacji, trendów i najciekawszych tematów dotyczących systemów wbudowanych, oraz „electronic displays Conference 2014” dotyczącej technologii wyświetlania (LCD, LED, OLED, PDP, e-papier), interfejsów człowiek-maszyna (HMI) i graficznych interfejsów użytkownika.

Wśród najciekawszych punktów tegorocznych targów, organizatorzy wymieniają dwie strefy tematyczne: jedną poświęconą systemom M2M (Machine-to-Machine), drugą nowoczesnym technikom wyświetlania, takim jak: OLED, e-papier, wyświetlacze elastyczne i trójwymiarowe czy panele dotykowe.

Na EW 2014 spotkać można największe firmy z całego świata, ale podczas targów nie zabraknie też polskich akcentów. Nasz kraj reprezentować będą firmy Antmicro Ltd. z Poznania oraz Elproma Elektronika Sp.z o.o z Łomianek.

Osoby chcące bardziej szczegółowo zapoznać się z tym, co będzie działo się podczas targów w Norymberdze zapraszamy do zapoznania się z naszymi zapowiedziami wybranych wystawców:

Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie targów.

A tak było na targach Embedded World w 2013 roku:

O autorze